Nanobrow Lamination Kit

Praktická sada na úpravu obočí a laminaci obočí

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem (5 ks)
Kód: NL8328
Značka: Nanobrow
899 Kč
Kategorie: Úprava obočí
Hmotnost: 0.4 kg

Je vaše obočí tenké a řídké? Nebo husté a neposlušné? Hledáte účinný produkt, který vám pomůže je zkrotit? Sada Nanobrow Lamination Kit je dokonalým pomocníkem pro úpravu, tvarování a zintenzivnění barvy vašeho obočí. Hravě si poradí s hustém i řídkém obočí. Lehká konzistence se snadno nanáší a propůjčuje obočí semi-permanentní výsledky. Výsledkem je vždy precizně definované a husté obočí. Ideální pro profesionální vizážisty i běžné milovníky líčení

Nanobrow Lamination Kit obsahuje vše, co potřebujete pro úžasný lifting obočí. Výsledky vydrží až 6 týdnů. Cenově dostupná, precizní a praktická sada na obočí, která vydrží na několik použití. Několik týdnů dokonale upraveného a precizně tvarovaného obočí! Už žádné nepoddajné chloupky!

Laminace obočí intenzivně revitalizuje a vyživuje chloupky obočí a dodává jim oslnivou hustotu. Aplikace je rychlá a snadná: jednoduše si prošešte obočí do požadovaného tvaru. Budete uchváceni, jak snadno můžete získat nádherně definované a husté obočí bez mezer.

Nyní můžete jednou provždy zatočit s řídkým a nevýrazným obočím! Díky unikátní, sametově jemné textuře můžete snadno zkrotit, tvarovat, a zahustit vaše obočí a užívat si pocit z dokonalého líčení po mnoho týdnů! Laminování obočí je vhodné pro všechny typy obočí, zejména husté, trčící nebo řídké. Výsledný efekt můžete posílit tónováním, hennou nebo pinzetou.

Sada obsahuje:

 • Brow glue (7 ml / 0,24 fl oz), - lepidlo
 • StepOne Lifting lotion (5 ml / 0,17 fl oz), - Krok 1 - Litingový gel
 • StepTwo Fixer (5 ml / 0,17 fl oz). - Krok 2 - Fixační gel

Vlastnosti:

 • vše, co potřebujete pro dlouhotrvající make-up obočí
 • precizně definované obočí - žádné úpravy po mnoho týdnů!
 • hustší a výraznější obočí s dokonalou strukturou
 • perfektní sada na obočí pro salony a domácí použití!

 

Použití: 

Objem/hmotnost: 7ml + 5 ml + 5 ml

Nejčastější dotazy:

1. Jak používat Nanobrow Lamination Kit?

Laminovací sada Nanobrow se snadno používá. Propůjčuje obočí dokonalý tvar a hustotu. Produkty stačí nanést v uvedeném pořadí, použít je na čisté, odmaštěné chloupky obočí, učesat chloupky do požadovaného tvaru a po uvedené době setřít produkt vatovým tamponem.

2. Kdy byste měli sáhnout po laminovací sadě Nanobrow?

Laminační sada od Nanobrow je ideální pro každého, kdo touží po precizně upraveném a tvarovaném obočí, které vypadá bezchybně po několik týdnů. Vaše obočí bude vypadat uhlazeně, trojrozměrně a mnohonásobně výrazněji.

3. Je Nanobrow Lamination Kit vhodný pro citlivou pokožku?

Všechny produkty pro úpravu obočí Nanobrow jsou vyrobeny z pečlivě vybraných ingrediencí, které jsou bezpečné pro citlivou pokožku. Pokud váháte, proveďte před prvním použitím test na malé ploše pokožky, například na rukou.

 

4. Jaké je datum spotřeby sady na obočí Nanobrow Lamination Kit?

Laminovací sada Nanobrow si uchovává své vlastnosti po dobu 6 měsíců po otevření. Neotevřené je nejlépe spotřebovat do 18 měsíců od data výroby. Datum spotřeby je uvedeno na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JE ČAS NA KRÁSNÉ A SVŮDNÉ OBOČÍ!

Rádi byste si zajistili plné a husté obočí? V tom případě vám můžeme nabídnout produkt, který vám toto přání bez problému splní. Pečujte o své obočí stejně, jako o své řasy. Díky séru na zkrášlení obočí Nanobrow si budete jistá svou krásou a ostatní před Vámi oněmí úžasem.

JAKÉ JSOU VÝHODY SÉRA NANOBROW?

 • Zahustí obočí a upraví jeho tvar.
 • Posílí růst obočí a zabraňuje jeho vypadávání.
 • Dodává obočí pružnost a lesk a zintenzivňuje jeho barvu.
 • Dodává přírodnímu obočí tloušťku.

AŽ 2X HUSTŠÍ OBOČÍ DO 30 DNŮ!

Nechte sérum Nanobrow, aby se vám předvedlo jako to nejlepší sérum na trhu. Nabízí tu nejlepší a nejefektivnější směs vyživujících složek a zaměřuje se na posílení a zahuštění obočí - pomáhá obnovovat i ty nejhlubší a nejhůře dostupné struktury chloupků obočí.

Několik málo týdnů systematické aplikace Nanobrow stačí k tomu, aby se obočí obnovilo a výrazně posílilo. Již po prvních dnech aplikace si všimnete, že je obočí tmavší a plnější. Postupně si všimnete růstu nových chloupků, díky kterým se na vašem obočí vytratí lysá místa. Nové chloupky také upraví tvar vašeho obočí a dodají mu perfektní tvar. Finálním výsledkem je několikrát hustší, extrémně definované a plné obočí… Vaše nové obočí.

ZKRÁŠLETE SE ZEVNITŘ!

Již vás nebaví trávit hodiny nezajímavými činnostmi, jako například snahou o vyrovnání horních částí vašeho obočí? Konečně můžete odložit pudry, vosky a tužky… stačí k tomu sérum na obočí Nanobrow.

Jak je to možné?

Nanobrow zvýrazní vaše obočí a přitom urychlí jeho růst, čímž bojuje proti jeho nadměrnému vypadávání. Díky působení séra bude obočí vypadat krásně i bez make-upu. Působení séra na obočí je srovnatelné s profi péčí v kosmetickém salonu. Postará se o křehké, řídké a oslabené obočí tak, že se zaměří na zdroje jednotlivých problémů, ne pouze na symptomy. Jednoduše řečeno, Nanobrow dodává obočí vše potřebné pro to, aby byla zajištěna efektivní obnova a péče o každý jednotlivý chloupek.

SNADNÁ APLIKACE

Minimální snažení pro maximální zkrášlení. Pokud si myslíte, že je zkrášlení a zahuštění obočí obtížné, vyzkoušejte Nanobrow a přesvědčte se o tom, že snazší už to být ani nemůže.

 • Stačí si vyhradit chvilku před spaním.
 • Je potřeba si vyčistit obličej a odlíčit se.
 • Aplikujte Nanobrow na obočí.
 • Opakujte tuto proceduru každý den před spaním.

Vlastnosti:

 • Zahustí obočí a upraví jeho tvar,
 • posílí růst obočí a zabraňuje jeho vypadávání,
 • dodává obočí pružnost a lesk a zintenzivňuje jeho barvu,
 • dodává přírodnímu obočí tloušťku,
 • snadná aplikace

Výsledek: Finálním výsledkem je několikrát hustší, extrémně definované a plné obočí… Vaše nové obočí. Sérum oceníte hlavně v případě, že máte od přírody řídké a nevýrazné obočí, které chcete zvýraznit. Také vás dokáže zachránit v případě, že jste to přehnali s přílišným trháním a tvarováním. Produkt podpoří obočí v růstu, pokud začalo příliš vypadávat vlivem dlouhodobého stresu. Jedná se o nesmírně důležitou součást každodenní péče o obočí.

Obočí je takovým rámem, který ohraničuje krásný obrázek. Pokud je husté a plné, poté vašemu obličeji ještě přidá na kráse. Vezměte svou krásu do vlastních rukou a vyzkoušejte Nanobrow!

Nejčastější dotazy:

1. Jak Nanobrow používat?

Aplikace a užívání je brnkačka! Sérum na obočí Nanobrow se aplikuje každý večer. Stačí odlíčit pokožku a vysušit ji ručníkem. Poté opatrně aplikujte sérum na linii vašeho obočí. Stačí k tomu několik málo tahů aplikátorem. Séru vystačí pár sekund k tomu, aby se dostalo do struktury obočí. Aplikujte sérum každý den a po asi dvou měsících snižte frekvenci aplikace na 2-3 dny v týdnu. Tímto způsobem si udržíte získaný účinek.

2. Kdo může Nanobrow používat?

Nanobrow je pokročilé sérum vyvinuté pro optimální péči o obočí u těch, kteří nejsou spokojeni s dosavadním stavem svého obočí. Produkt užívejte v případě, že je vaše obočí křehké, řídké, příliš světlé, či zkrátka neodpovídající vašim představám. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám, nezletilým, či osobám, které jsou v současné době léčeny. Pokud se u vás při užívání séra objeví alergická reakce vůči jakékoliv složce, přestaňte sérum používat.

3. Může se Nanobrow aplikovat na citlivou pokožku?

Složení ingrediencí zajistí efektivní účinek, kdy zároveň nebude dráždit citlivou pokožku. Sérum proto můžete užívat i v případě, kdy máte citlivou a lehce podrážděnou pokožku. Zvýšené opatrnosti ale dbejte při aplikaci produktu (podle návodu).

4. Jaké ingredience se v Nanobrow objevují?

V séru Nanobrow naleznete pouze ty nejkvalitnější vyživující ingredience, antioxidanty a další látky podporující růst obočí.
Plný výčet ingrediencí: Voda, Propanediol, Glycerin, Oktapeptid-2, Biotynoyl tripeptid-1, Glycinový extrakt ze sójových výhonků, Extrakt z výhonku Triticum Vulgare, Trifluorometyl dechloroetylprostenolamid, Extrakt z ženšenového kořene, Extrakt z kořene Scutallaria Baicalensis, Kyselina mléčná, Pantenol, Glukonát vápenatý, Glukonolakton, Hydroxymetylgylcinát sodíku, Bonzoát sodíku, Proplylen glykol, Chlorid sodný, Denaturovaný alkohol.

5. Jaké je datum spotřeby séra Nanobrow?

Nanobrow můžete používat přesně rok od momentu, kdy jste lahvičku poprvé otevřeli - ingredience vydrží v aktivním stavu 12 měsíců.

6. Lze séra na řasy aplikovat častěji?

Zvyšování frekvence aplikace se nedoporučuje. Sérum má jasně definovaná pravidla aplikace pro dosažení maximálního účinku – aplikace séra jednou denně před spaním je zcela dostatečná.

7. Proč by se mělo sérum aplikovat v noci?

Aplikace séra v noci se doporučuje proto, protože většina obnovujících procesů probíhá v noci, když spíme. Aplikace tak bude spojena s přirozeným cyklem růstu a obnovy obočí.