Di Angelo Cosmetics No1 Lash Serum

Sérum pro prodloužení řas

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: DIA3535
Značka: Di Angelo
1 796 Kč
Kategorie: Séra na řasy a obočí
Hmotnost: 0.027 kg
Líčení: Oči
Oči: Séra na řasy a obočí

Kdo by nesnil o nádherně dlouhých řasách? Díky unikátnímu složení séra pro růst řas No.1 Lash získáte svůdný pohled. Nejen, že díky séru řasy vyrostou o 4 až 7 milimetrů oproti své aktuální délce, ale navíc budou vyživené, posílené, zvětší svůj objem a ztmavnou. Kromě toho vaše řasy zhoustnou, protože sérum vyživí a zviditelní i ty nejtenčí řasy, které byly dosud takřka neviditelné. První výsledky zpozorujete za 4 týdny, ale největšího účinku dosáhnete po 3 měsících pravidelné aplikace No.1 Lash. Sérum v očích nepálí a nezpůsobuje zarudnutí očního okolí.

Jak sérum na růst řas No.1 Lash funguje?

Sérum No.1 Lash přímo vyživuje kořínky řas i obočí. Navíc obsahuje unikátní směs nanopeptidů pro podporu jejich růstu. Díky séru se výrazně prodlužuje růstová fáze a oddaluje doba, kdy řasa přirozeně vypadne. Růst začnou i jemné řasy, které dosud nebyly vůbec vidět. Díky tomu, stejně jako obočí, viditelně zhoustnou.

Za 3 měsíce pravidelného používání séra No.1 Lash, které se snadno aplikuje, budou vaše řasy objemnější, pevnější, pružnější, zdravější a až o 7 milime trů delší. První výsledky účinků séra uvidíte už po 4 týdnech.

Sérum No.1 Lash funguje i na obočí.

Proč je No.1 Lash nejlepším sérem pro růst řas?

No.1 Lash je produkt s přírodní bází, který je na trhu už od roku 2010. Za tu dobu si jeho efektivitu ověřily desítky tisíc spokojených uživatelů po celém světě – mnozí z nich dlouhodobě.

Věděli jste, že sérum No. 1 Lash...

...je hypolaergenní?
Všechny testy iritace séra pro růst řas No.1 Lash vyšly s nulovou hodnotou, a tak ho mohou používat i alergici.

pomáhá s omlazením ocního okolí?
Sérum na řasy No.1 Lash obsahuje vysoký podíl peptidů, které omladí víčka a v jemné pokožce okolo očí nastartují tvorbu nového kolagenu. Celkově se tak podílejí na zjemnění drobných vrásek očního okolí.

lze používat i behem tehotenství?
Sérum na růst řas No.1 Lash neobsahuje hormony, a tak ho můžete používat i během těhotenství. I nastávající maminky si zaslouží mít nádherně dlouhé a zdravé řasy!

si rozumí s umelými rasami?
Sérum No.1 Lash je na vodní bázi, takže nenarušuje lepidlo, kterým jsou umělé řasy přilepené k těm přírodním. Naopak! Naše sérum řasy posílí a regeneruje, takže nebudou tolik vypadávat. A navíc začnou růst!

Vlastnosti:

 • efekt prodloužení je patrný již po 1. měsíci používání
 • během 4 měsíců prodlouží řasy až na 2násobek původní délky
 • řasy celkově posiluje a zanechá je pružnější
 • pomáhá ztmavit jemné řasy, které nejsou na první pohled vidět
 • dodává řasám svůdný objem a lesk

Objem: 6 ml

Použití: Sérum No.1 Lash aplikujte 2x denně na horní i spodní víčko přímo ke kořínkům řas do míst, kam si jinak malujete linku. Můžete ho vetřít i ke kořínkům obočí.

Upozornění:
Přílišné množství séra může způsobit alergickou reakci a pálení čí zarudnutí očí. V případě, že se produkt dostane do očí, okamžitě vypláchněte vodou. Pokud dojde k zarudnutí či pálení očí, přerušte na několik dní používání produktu.

Složení:

 • BIOTINOYL TRIPEPTIDE 1
  Tento účinný peptid je nejčastějším prvkem v boji proti padání vlasů, řas nebo obočí.
  Posiluje kořínky, vyživuje je, obnovuje v nich mikrocirkulaci krve a působí proti jejich stárnutí. Brání zeslábnutí kořínků a snížení jejich schopnosti tvořit řasu nebo vlas. Napomáhá k obnovení již poničených kořínků. Pečuje o dokonalou výživu a obnovuje činnost buněk v řasových koříncích, kde spouští omlazující procesy. Pro lepší účinnost ho sérum No.1 Lash obsahuje ve vysoké koncentraci.
 • ARGININ
  Je poloesenciální aminokyselinou, která zlepšuje prokrvení tkáně. Arginin dodává energii řasovým kořínkům a urychluje růst řas, obnovu buněk a podporuje jejich lepší činnost. Je také jedním z prvků, které způsobují prodloužení růstové fáze řas a pomáhá zvýšit vlastní tvorbu růstového hormonu – pro přirozené omlazení. Díky argininu se do tkáně dostává větší množství živin a řasové cibulky pak mohou fungovatlépe a rychleji. Kromě toho významně napomáhá k posílení imunity.
 • ZIZYPHUS JUJUBA EXTRACT
  Výtažky z ovoce jujube lidé používají už přes 4 000 let. Obsahuje až 20x více vitaminu C, než jiné citrusové plody. Tento antioxidant je také bohatým zdrojem vitaminů A, B1 a B2. Extrakty z jujube pozitivně působí na obnovu buněk v pleti, jejich hydrataci a ochranu. V našem séru zajišťují kořínkům řas vitaminy, hydrataci a chrání buňky.
 • PANAX GINSENG EXTRACT
  Účinky ženšenu jsou lidem dobře známé už několik tisíc let. Kořen této asijské rostliny je účinným antioxidantem, posiluje imunitu a zlepšuje mozkové i srdeční funkce. V séru No.1 Lash využíváme jeho účinky na mikrocévky, které čistí a zlepšuje jejich průchodnost. Zvyšuje vlastní tvorbu proteinů, které v koříncích řas fungují jako stimulátory.
 • INOSITOL
  Zdrojem tohoto vitaminu skupiny B jsou například luštěniny nebo sója a v posledních letech je velmi populární. Snižuje cholesterol, chrání kardiovaskulární systém, a proto se často objevuje v potravinových doplňcích. V séru No.1 Lash je obsažen zejména pro schopnost zamezit vypadávání řas a vlasů. I díky inositolu dosahuje sérum No.1 Lash efektu prodloužení řas, protože právě inositol významně oddaluje jejich vypadnutí.
 • HYDROLYZED SILK
  Hydrolyzovaný protein z hedvábí působí na zvýšení kvality a lesku řas. Díky němu řasy získají pevnější strukturu a jsou pružnější – snadněji se pak natáčí a méně se lámou. Hydrolyzované hedvábí je jedním z hlavních stavebních kamenů krásného vzhledu, objemu a posílení řas.
 • HYDROLYZED KERATIN
  Hydrolyzovaný keratin se získává derivací z ovčí vlny. Jedná se o přírodní produkt, který zajišťuje hydrataci pokožky, vlasů i řas. Proto se přidává do šamponů a vlasových kúr a zábalů. Má žlutou barvu, a právě díky němu má naše sérum No.1 Lash lehounce zlatavé zabarvení.
 • HYDROLYZED COLLAGEN
  Kolagen je důležitý pro zpevnění tkáně a zvýšení její pružnosti. Přísun kolagenu přímo ke kořínkům řas omlazuje a zpevňuje tkáň, ze které řasy vyrůstají. Kolagen v séru No.1 Lash napomáhá produkci kvalitnějších i pevnějších řas a výrazně prodlužuje jejich růstovou fázi.
 • PANTHENOL
  Kyselina pantotenová, obecně známá jako panthenol nebo vitamin B5, je nezbytná pro udržení zdravé pokožky při projevech jejího stárnutí. Je hydratační a má významný vliv na růst a lesk řas, vlasů i nehtů. Do řas proniká přes kořínky, na které působí díky séru No.1 Lash.
 • SODIUM HYALURONATE
  Kyselina hyaluronová je díky svým účinkům asi nejoblíbenějším kosmetickým prvkem současnosti hlavně díky její schopnosti hydratovat a omlazovat tkáň. V séru No.1 Lash používáme nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou pro její schopnost proniknout hluboko do buněčné tkáně a vnést tam s sebou kromě vlastní hydratace také další aktivní ingredience, které sérum obsahuje. Díky ní naše sérum působí přesně tam, kde má.
 • HYDROGENERATED LECITHIN
  Lecitin je společný název pro všechny lipidy, přesněji fosfolipidy. Je průvodní látkou tuků a mastných kyselin, Najdete ho ve vaječných žloutcích a také v semenech rostlin, kde má původ i lecitin obsažený v séru No.1 Lash. V něm napomáhá dýchání pokožky kolem řasových buněk a reguluje buněčnou výměnu. Řasy změkčuje a dodává jim pružnost. Působí také jako ochranný štít proti nepříznivým vnějším vlivům.
 • DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE
  Tato dvojdraselná sůl se pomocí horké vody získává z kořene lékořice a v lékařství se používá k léčbě zánětů nebo ekzémů. Má silné ochranné a detoxikační účinky – čistí a chrání pleť od virů i potenciálních zánětů. V séru No.1 Lash její účinky využíváme pro ozdravení i ochranu buněk před škodlivými vnějšími vlivy. Navíc zamezuje vysychání a loupání pokožky očních víček.
 • BUTYLENE GLYCOL - Tento prvek je jedním z konzervantů našeho
  séra. Brání jeho vysychání a zvyšuje jeho trvanlivost. V kosmetice se používá pro pozitivní vliv na vzhled pokožky a zvýšení její pružnosti.
 • GLYCERIN
  Už naše babičky si na noc navlékaly bavlněné rukavice napuštěné glycerinem pro zjemnění pokožky rukou. Pro své hydratační a zvláčňující vlastnosti se řadí mezi nejpoužívanější prvky v kosmetice vůbec. V lidském těle se vyskytuje přirozeně a sérum No.1 Lash ho obsahuje kvůli schopnosti hydratovat a zlepšovat vstřebatelnost dalších složek do pokožky, které se tak rychleji dostanou přímo ke kořínkům řas.
 • GLYCINE
  Další lidskému tělu vlastní aminokyselina se v kosmetice a lékařství využívá pro svou schopnost tvořit blok proteinů. Tyto aminokyseliny jsou významnou efektivní složkou při zlepšování kvality a pevnosti řas. My ho využíváme jako výživu řasových kořínků a pro zlepšení vazby mezi řasou a jejím kořínkem. Díky glycinu se významně prodlužuje doba, po kterou řasa roste.
 • SOJA OIL
  Sójový olej v kombinaci s glycinem je jedním ze základních prvků účinné výživy řasových kořínků. Poskytuje jim proteiny, minerály a je bohatý také na vitamin E, který zlepšuje kvalitu buněk a urychluje jejich růst.
 • CARBOMER
  Tento prvek je jedním z nejvyužívanějších prvků v kosmetice, protože zvyšuje viskozitu produktů. Je tedy nezbytný pro udržení konzistence našeho séra a jeho delší životnost. Mimo to také napomáhá k udržení vyvážené hydratace pleti.
 • HYDROEYETHYLCELLULOSE
  Tento prvek napomáhá lepšímu průniku aktivních ingrediencí do pokožky. Zároveň působí jako pojivo všech prvků v séru.
 • POTASSIUM HYDROXIDE
  Tento prvek se používá nejen v kosmetice, ale také v potravinářství – při výrobě čokolády i kojenecké stravy. My jej využíváme pro schopnost vyrovnávat přirozené pH pokožky.
 • SODIUM OLEATE
  Tento prvek běžně najdete ve spoustě potravin jako součást tuků. My jej využíváme jako emulgační činidlo.
 • EDTA-2NA
  Tato přísada se široce používá v kosmetickém i potravinářském průmyslu, kde zastává funkci emulgátoru a konzervantu. My ji využíváme pro její konzervační vlastnosti.
 • HEXANEDIOL
  Další ze série šetrných konzervantů na sebe váže vlhkost a je jedním z nejméně dráždivých prvků, které se v kosmetickém průmyslu používají. Obsahuje celou řadu prvků, které se pro své pozitivní účinky používají i v lékařství.
 • PHENOXYETHANOL
  Tento prvek v séru No.1 Lash zastává funkci stabilizátoru a konzervantu. Vyskytuje se hlavně v zeleném čaji a čekance. Phenoxyethanol je spolehlivý prostředek pro zakonzervování aktivních látek a zajištění jejich dlouhodobé efektivity. Produkt chrání také proti bakteriím, plísním a mikroorganismům.

Nejčastější dotazy:

1. Obsahuje sérum škodlivé hormony?
Neobsahuje. No.1 Lash je sérum pro růst řas se základem, který tvoří přírodní ingredience. Proto trvá až 4
měsíce, než řasy dorostou do maximální délky.
2. Je sérum No.1 Lash vhodné pro těhotné a kojící ženy?
Ano. Protože má přírodní základ a neobsahuje nebezpečné hormony, tak ho mohou používat i těhotné a kojící ženy. Bezpečnost séra jsme si ověřili na našich rodinných příslušnicích, kamarádkách a jejich dětech.
3. Na jakém principu sérum funguje?
Sérum No.1 Lash je výživou pro kořínky řas. Dodává jim energii a živiny, takže řasa rychleji roste a lehce zvětší svůj objem. Hlavně se ale díky séru prodlouží její životnost a růstová fáze. Mnohem déle pak trvá, než řasa vypadne a postupně se prodlužuje, zpevňuje a tmavne.
4. Jak dlouho mi jedno balení séra vydrží?
Jedno balení séra No.1 Lash obvykle vystačí na 5 až 6 měsíců každodenního používání.
5. Co se stane, když sérum přestanu používat?
Pokud sérum přestanete používat, tak nově získané řasy postupně přirozeně vypadnou. Ty, co pak začnou růst, budou mít stejnou délku a vzhled jako řasy před
pravidelným aplikováním séra, protože se jim nedostane výživy, kterou jim předtím sérum dodávalo. Proto doporučujeme používat další balení séra No.1 Lash už jen jako udržovací.
6. Mohu sérum používat i s umělými řasami?
Určitě ano. Celá řada našich partnerských salonů se specializuje na nalepování řas a naše sérum No.1 Lash klientům prodávají jako vhodnou regeneraci řas.
7. Štípe sérum No.1 Lash v očích?
Neštípe. Štípání nebo zčervenání očního okolí je důkazem přítomnosti růstového hormonu prostaglandinu v séru. Má mnoho negativních účinků, a proto je jeho používání v kosmetice přísně zakázáno. Naše sérum No.1 Lash žádné zakázané látky včetně hormonů neobsahuje.
8. Proč má sérum pěnový aplikátor?
Náš aplikátor považujeme za nejlepší, protože nasaje potřebné množství séra. Jedno namočení tak hravě vystačí k aplikaci na spodní i horní linii řas obou očí. Díky snadnému nanášení je náš aplikátor velmi praktický i pro lidi, kteří bez brýlí hůř vidí.
9. Kolik séra jedno balení No.1 Lash obsahuje?
Jedno balení séra má objem 6 ml a vydrží na 5 až 6 měsíců každodenního používání.
10. Jak rychle mi díky séru porostou řasy?
Přibližně o 1 milimetr měsíčně. Celkově narostou o 4 až 7 milimetrů.
11. Musím No.1 Lash používat pravidelně?
Ano. Pravidelnost je důležitá. Ani květiny bez správné výživy neporostou tak hezky jako s ní. Sérum řasy vyživí, podpoří jejich růst a zpevní je. První balení séra doporučujeme aplikovat dvakrát denně – ráno a večer na suché a odlíčené linie řas. Další balení už stačí používat jen jednou denně nebo obden pro udržování délky a síly řas, které vám díky prvnímu balení narostly.
12. Jak samotné sérum vypadá?
Sérum No.1 Lash je lehce nažloutlá řídká a průhledná kapalina bez chuti a vůně. Je hypoalergenní a vhodné i pro lidi s citlivýma očima.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Originální sérum na řasy Di Angelo, s patentovanou technologií na prodloužení řas, pečuje o zdraví a krásu vašich řas díky přírodnímu komplexu ingrediencí, které podporují, vyživují a obnovují řasy.