O nás

Neness Official CZ

 

Online e-shop Neness Official je místo, kde se před vámi otevírá bohatý svět podmanivých vonných kompozic. V našem virtuálním e-shopu najdete více než 197 nejlepších vůní pro ženy a muže. Naše výrobky jsou té nejvyšší kvality.

Parfémy jsou v krásném skleněném 33 ml flakónu s rozprašovačem, které můžete mít kdykoliv u sebe v kabelce, na cestu autem, dovolenou i jiné příležitosti.

Naše Neness parfémy inspirované světovými značkami jsou parfémy v menším balení, a jsou atraktivní jak svou cenou, tak i svým balením. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou a ke koupi krásné a dlouhotrvající vůně!

Našim nejvyšším cílem je uspokojení očekávání zákazníků a stálé zdokonalování kvality produktů značky Neness nabízených v našem internetovém obchodě neness.cz.

Trvale usilovat o zlepšování a zkvalitňování poskytovaných služeb Nejvyšší prioritou naší společnosti je spokojenost zákazníků založená na kvalitě, kvantitě a včasnosti dodávek.

Poskytujeme zákazníkovi všechny potřebné informace. S našimi zákazníky jednáme vždy otevřeně, jsme komunikativní a připravení řešit problémy.

Hlavním úspěchem pro nás je spokojený zákazník!

Seznamte se s parfémy inspirovanými světoznámými značkami od Neness Official.

Náš kontakt

 

Nolwe s r.o.

IČO:26874318

DIČ:CZ26874318