Neness Orange & Chocolate Candle 100% sójová svíčka s vůní pomeranče a čokolády

100% sójová svíčka s aroma pomeranče a čokolády

Můžeme doručit do:
31.5.2024
Skladem (5 ks)
Kód: S002
Značka: Neness
199 Kč
Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 1 kg
Neness Orange & Chocolate Candle 100% sójová svíčka s vůní pomeranče a čokolády
Novinka Tip

Neness® Candied Orange & Chocolate - vonná svíčka s vůní pomeranče a čokolády. Objevte kouzlo sladké dekadence s naší vonnou svíčkou "Candied Orange & Chocolate". Tato rafinovaná kompozice vůní je skutečnou pastvou pro smysly, kombinuje sladkost kandovaného pomeranče s hlubokým, sametovým tónem čokolády.

Při každém zapálení této svíčky se vaše okolí naplní luxusní a bohatou vůní. Vůně sladkých, šťavnatých pomerančů obalených tou nejušlechtilejší čokoládou vás zavede do elegantních obývacích pokojů, kde čas líně plyne a každý okamžik je plný rozkoše.

Naše svíčky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího sójového vosku, zajišťujícího dlouhodobé a ekologické hoření. Použití přírodních bavlněných knotů zaručuje rovnoměrné hoření, díky kterému se vůně šíří jemně a harmonicky.

Svíčka "Candied Orange & Chocolate" je perfektní způsob, jak dodat dotek luxusu do vašeho každodenního života. Jeho hluboké, nezapomenutelné aroma vytvoří ve vašem domově atmosféru elegance a sofistikovanosti.

Darujte sobě nebo svým blízkým jedinečný dárek - nechte každý den zakončit troškou sladkosti a rafinovanosti s naší svíčkou "Candied Orange & Chocolate". Přeneste se do světa, kde každý detail má svůj význam a chvíle odpočinku se stává jedinečným rituálem.

Více o vonných svíčkách Neness®

Svíčka Neness je jedinečnou nabídkou pro ty, kteří chtějí ve svém domově vytvořit kouzelnou atmosféru a zároveň pečovat o životní prostředí.

Svíčka vyrobená ze 100% sójového vosku vyniká svými jedinečnými vlastnostmi.

Sojový vosk, ze kterého je svíčka vyrobena, je biologicky odbouratelný a netoxický materiál, díky čemuž je šetrná jak k životnímu prostředí, tak k veganům. Důležité je, že neobsahuje žádné syntetické přísady, což zaručuje čistý plamen a žádné emise toxinů. Navíc na rozdíl od parafínových protějšků hoří sójový vosk při nižší teplotě, díky čemuž je bezpečný a šetrný k vašemu životnímu prostředí.

Neness je nejen skvělou volbou pro zastánce veganského životního stylu, ale také pro ty, kteří oceňují etický přístup k výrobě. Ve výrobním procesu se nepoužívají žádné živočišné produkty a neprovádějí se žádné testy na zvířatech, což dokazuje zájem o dobré životní podmínky zvířat.

Největší výhodou sójových svíček Neness je jejich účinnost. Hoří až o 50 % déle než parafínové svíčky o stejné hmotnosti, což znamená, že si jejich krásnou záři budete moci užívat delší dobu. Dodatečně jsou vybaveny knotem ze 100% přírodních materiálů, ponořeným do směsi včelího a sójového vosku, což ještě více zdůrazňuje jejich ekologický charakter.

Pro udržení optimálních podmínek hoření svíčky Neness se doporučuje hořet asi 3-4 hodiny, dokud se celý voskový plát rovnoměrně neroztaví k okraji sklenice. Díky tomu se vyhnete "tunelování" svíčky a plamen bude rovnoměrný a stabilní. Před každým dalším zapálením se vyplatí zastřihnout zuhelnatělou část knotu, aby se zabránilo nadměrnému usazování sazí.

Ekologickou výhodou je mimochodem i balení svíčky - krabička i etiketa jsou vyrobeny z papíru s certifikátem FSC MIX, což dokazuje starost o udržitelné hospodaření s lesními zdroji.

Svíčka Neness je nejen zdrojem světla a krásné vůně, ale také výrazem zájmu o životní prostředí a dobré životní podmínky zvířat.

Hmotnost: 180g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Parfémy Neness jsou vůně pro ženy a muže inspirované nejoblíbenějšími značkovými parfémy po celém světě. Mini parfémy které najdete v nabídce, milují všichni pro svou malou velikost a pro intenzivní vůni, která je nerozeznatelná od originálního parfému. Velikost parfému je ideální na cestu, dovolenou, do kabelky, zkrátka všude tam, kde potřebujete podtrhnout svou osobnost a nebo se jen potřebujete po pár hodinách opět "ovonět".