365 Days Stardust Roll-on Perfume Unisex 10 ml

365days parfém roll-on unisex 10 ml

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Skladem (4 ks)
Kód: N365R-STAR
Značka: 365 Days
499 Kč
Kategorie: PARFÉMY S FEROMONY 365DAYS
Hmotnost: 0.1 kg

Používáním rolleru 365 Days se stanete atraktivnější. Více sebevědomí s úžasnou vůní! Roll-On 365 Days Stardust je výjimečná vůně - esence parfému, která zvýší vaše sebevědomí na nejvyšší úroveň. Inovativní molekula ISO E SUPER způsobí, že vše, co je ve vás nejlepší, začne „zářit“ i venku.

Vlastnosti:

  • dřevitě-květinová vůně se svěžími tóny
  • unisex vůně vhodná pro muže i ženy
  • se budete cítit skvěle po celý den
  • neobsahuje alkohol!
  • esence parfému
  • s molekulou ISO E SUPER, která podtrhne vaši přirozenou auru

Jak 365 Days parfém voní?

Nejprve vás okouzlí nádherná vůně levandule. Pak vám květinová kytice složená ze smyslné pelargonie vyrazí dech a zůstane ve vašem srdci na dlouhou dobu. To nejlepší však teprve přijde – kombinace obklopujícího santalového dřeva, pačuli a kůže.

✓ Hlava: Levandule, bergamot
 Srdce: Pelargónie
✓ Základ: Pačuli, kůže, santalové dřevo
✓ Druh vůně: Dřevité, svěží, květinové

Objem: 10 ml

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Parfémy s feromony 365 days!

Neuvěřitelné? A přece! Vůně skutečně působí na smysly. Vůně feromonů je velmi jemná a pro člověka prakticky nepostřehnutelná. To však neznamená, že feromony nefungují! Naopak. Jsou vnímány podvědomě a ani si neuvědomujete, jak moc toho dokážou! Mohou ovlivnit náladu, sekreci hormonů, sexuální vzrušení, vášeň a touhu. Proto se o feromonech mluví jako o vábničce opačného pohlaví!

První dojmy se počítají!

Naše pocity jsou stimulovány především čichem. Jsou to vůně, které vládnou světu smyslů. Díky nim vaše vzpomínky dostanou barvu a aktuální vjemy se stanou ještě intenzivnějšími. To vlastně vůně můžou za to, že je pro nás nově poznaný člověk přitažlivý nebo nás naopak nepřitahuje. Silné vůně mohou být vnímány jako svůdné, ale i jako příliš rušivé. Na druhou stranu, ty jemné vůně mohou být občas nepostřehnutelné.

Není to však vůně samotná, co svádí! Vůně je pouze pozadí! Inovativní formule parfému 365 Days obsahující molekulu Iso E Super, která je aktivátorem vašich přírodních feromonů, dělá ze smyslné vůně jen pěkný doplněk svůdného účinku feromonů!

A o to jde! O svádění, šarm a pokušení! Věřte feromonům nové generace -  365 Days jsou úžasné pánské a dámské vůně obohacené o sílu feromonů! Díky nim bude váš první dojem vždy skvělý a zůstane vám dlouho v paměti!