Neness Discovery Set For Him 10x1,6ml

Sada pánských vzorků Neness
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Skladem (3 ks)
Kód: ZP_NENESS2
Značka: Neness
399 Kč
Kategorie: TESTERY 1,6ml
Hmotnost: 0.2 kg

Předtím než se rozhodnete pro svou oblíbenou vůni, prozkoumejte svět Neness a vyzkoušejte naše nejlepší vzorky! Sada vzorků Neness vám nabízí unikátní příležitost objevovat deset ohromujících vůní. Každý vzorek je jako malá lahvička plná magie, která vás přenese do jiného světa vůní. Zkuste a objevte svého nového parfémového favorita! 

Sada obsahuje tyto vzorky vůní s objemem 1,6ml:

Proč mají některé produkty nové názvy?

Značka Neness se zavázala k ochraně životního prostředí, a proto zavádí změny v obalech. Od této chvíle používá pro výrobu krabic ekologický papír s certifikátem FSC, což znamená, že pochází ze zodpovědného lesního hospodářství. Díky tomu snižuje náš dopad na životní prostředí a podporuje udržitelné postupy, což ocení naši zákazníci, kteří oceňují ekologický životní styl.

Vzhledem ke změně balení zavádíme i změny v názvech některých našich produktů. Vůně zůstávají stejné :) Mění se jen název.

Užijte si své oblíbené parfémy v nové verzi!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Parfémy Neness jsou vůně pro ženy a muže inspirované nejoblíbenějšími značkovými parfémy po celém světě. Mini parfémy které najdete v nabídce, milují všichni pro svou malou velikost a pro intenzivní vůni, která je nerozeznatelná od originálního parfému. Velikost parfému je ideální na cestu, dovolenou, do kabelky, zkrátka všude tam, kde potřebujete podtrhnout svou osobnost a nebo se jen potřebujete po pár hodinách opět "ovonět".