Parfémy

Výjimečné vůně za výjimečné ceny

Pro výrobu vzorků parfémů, které jsou k dispozici v nabídce našeho internetového obchodu s vonnými látkami, byly použity vysoce kvalitní oleje a vůně. Díky tomu jsou všechny produkty, které nabízíme, velmi kvalitní a vyznačují se vysokou trvanlivostí. Dokonce i po pracovním dni nebo jiných každodenních povinnostech na kůži můžete stále cítit svou oblíbenou vůni. Velkou výhodou vzorků parfémů prodávaných v našem internetovém obchodě je jejich extrémně konkurenceschopná cena. Je mnohem nižší než v případě parfémů, které byly inspirací pro vytvoření každé varianty vůně. To znamená, že můžete ušetřit hodně, aniž byste se museli vzdát svého oblíbeného parfému vaší oblíbené značky. Všechny parfémy dostupné v našem online obchodě jsou velmi účinné, dokonce i malé množství parfému stačí k tomu, aby vůně vydržela mnoho dlouhých hodin.

Široká nabídka plná originálních vůní

Naše parfémy mají mimořádně širokou škálu ženských i mužských vůní. Díky možnosti výběru mezi různými chutí v naší nabídce si každý najde něco pro sebe. Podívejte se na vůně inspirované známými značkami, najděte a objednejte si svůj sen, parfém za velmi dobrou cenu. Můžete si vybrat romantickou květinovou kompozici nebo osvěžující ovocné tóny. Vůni, kterou si vyberete, závisí pouze na vás a vašem individuálním stylu. Každý produkt má bohatý popis vůně, díky níž si můžete snadno představit jeho charakteristickou vůni. Přesný popis vám také pomůže najít oblíbenou vůni od známé značky, který jste dosud používali.

Ráj pro milovníky krásných vůní

Neness Official je ideálním místem pro všechny milovníky krásných vůní. Ve velmi širokém sortimentu si každý najde perfektní nabídku pro sebe. Pouze u nás jsou k dispozici vůně inspirované parfémy mnoha známých společností a značek za příznivější ceny. To znamená, že si můžete koupit ne jeden, ale mnoho různých vůní v ceně malé láhve originálních parfémů od známé značky. Díky použití vysoce kvalitních aromatických olejů se naše vůně prakticky neliší od jejich značkových inspirací. Kromě toho jsou extrémně odolné a na pokožce vydrží mnoho hodin. Neness Official je skutečným rájem pro milovníky špičkových vůní, kteří chtějí koupit originální parfémy levněji než v jiných parfumériích nebo v lékárnách.

Slavné vůně za skvělé ceny

Naše parfémy mají opravdu konkurenční ceny. Jsou prodávány v praktickém balení, které si můžete s sebou každý den snadno vložit do peněženky nebo do auta či saka. V ideálním případě se hodí pro delší cestu na dovolené, protože díky malému balení se v kufříku nezabere spousta místa. Velkou výhodou je velmi konkurenceschopná cenová nabídka. Díky tomu se můžete rozhodnout koupit několik různých variant vůně, které můžete použít při různých příležitostech, aniž byste se obávali svého rozpočtu. Perfektní parfém pro práci, volný den strávený v rodinném kruhu nebo pro speciální a slavnostní večírky. Široká nabídka a příznivé ceny usnadňují rozhodování a nalezení perfektní vůně.

V souladu s nejnovějšími trendy

Naše nabídka se pravidelně aktualizuje a rozšiřuje. Díky tomu snadno najdete nejnovější a nejmódnější vůně, které jsou v dané sezóně velmi oblíbené. To vám umožní jednodušeji vybrat perfektní letní a zimní vůni a také najít novou vůni, která nahradí místo, které dosud bylo vaše oblíbené. Nejnovější trendy v parfumerii nejsou pro nás cizí, ale v naší parfumerii existují i klasické vůně, které nikdy nevycházejí z módy. Díky takové rozmanité nabídce a širokému výběru u nás si každý může koupit inspiraci originálních parfémů, které jsou perfektní pro tebe. Díky vysoké odolnosti stimulují smysly a dlouhodobě přetrvávají. Výjimečné vůně zdůrazňují charakter každého stylingu a poskytují vám důvěru v každou situaci.

Parfémy

Existuje 197 produktů.

Zobrazení 1-12 z 197 položek

Aktivní filtry

008. Diamond Man
 • Sleva
 • Nové

008. Diamond Man

Běžná cena 89,00 Kč Cena 75,00 Kč
inspirováno Diamonds* (Armani*) Parfém pro muže ve skleněném 22 ml flakónku s rozprašovačem.
007. Diamond Woman
 • Sleva
 • Nové

007. Diamond Woman

Běžná cena 89,00 Kč Cena 80,00 Kč
inspirováno Diamonds* (Armani*) Parfém pro ženy ve skleněném 22 ml flakónku s rozprašovačem.
001. Active Body
 • Nové

001. Active Body

Cena 89,00 Kč

inspirováno Active Bodies* (Adidas*) Parfém pro muže ve skleněném 22 ml flakónku s rozprašovačem.

002. Aqua di Neness
 • Nové

002. Aqua di Neness

Cena 89,00 Kč
inspirováno Acqua Di Gio* (Armani*) Parfém pro ženy ve skleněném 22 ml flakónku s rozprašovačem.
003. Aqua di Neness
 • Nové

003. Aqua di Neness

Cena 89,00 Kč
inspirováno Acqua Di Gio* (Armani*) Parfém pro muže ve skleněném 22 ml flakónku s rozprašovačem.
004. Attit
 • Nové

004. Attit

Cena 89,00 Kč
inspirováno Attitude* (Armani*) Parfém pro muže ve skleněném 22 ml flakónku s rozprašovačem.
005. Code Woman
 • Nové

005. Code Woman

Cena 89,00 Kč
inspirováno Code Woman* (Armani*) Parfém pro ženy ve skleněném 22 ml flakónku s rozprašovačem.
006. Code Man
 • Nové

006. Code Man

Cena 89,00 Kč
inspirováno Code* (Armani*) Parfém pro muže ve skleněném 22 ml flakónku s rozprašovačem.
009. Idole
 • Nové

009. Idole

Cena 89,00 Kč
inspirováno Idole* (Armani*) Parfém pro ženy ve skleněném 22 ml flakónku s rozprašovačem.
010. Mania
 • Nové

010. Mania

Cena 89,00 Kč
inspirováno Mania* (Armani*) Parfém pro ženy ve skleněném 22 ml flakónku s rozprašovačem.
011. Signatures
 • Nové

011. Signatures

Cena 89,00 Kč
inspirováno Signature* (Beckham*) Parfém pro muže ve skleněném 22 ml flakónku s rozprašovačem.
012. My Deep
 • Nové

012. My Deep

Cena 89,00 Kč
inspirováno Deep Red* (Hugo Boss*) Parfém pro ženy ve skleněném 22 ml flakónku s rozprašovačem.