Neness Home Neness Godd Girl Aroma difuzér

Aroma difuzér s vůní Neness Godd Girl

Můžeme doručit do:
18.4.2024
Skladem (4 ks)
Kód: D051
Značka: Neness
349 Kč
Kategorie: Aromaterapie
Hmotnost: 0.3 kg
vune_original: Carolina Herrera Good Girl
vune_cena: 2 999 Kč
vune_obrazek: https://www.neness.cz/user/documents/upload/original/prazdné.jpg
Neness Home Neness Godd Girl Aroma difuzér
Novinka 25% sleva s kódem vune25

Aroma difuzér Neness Godd Girl představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru. Orientálně květinová vůně odpovídá jedné z naších nejoblíbenějších vůní Neness Godd Girl! Přirozená velmi sexy a svůdná vůně plná touhy a nespoutanosti je určena pro všechny ženy a dívky, které mají světlé i stinné stránky a milují ženský půvab a eleganci. Kompozice ve složení fazole tonka, pražená mandle, káva, jasmín, tuberóza a kakao. Proměňte svůj domov ve svatyni s těmito luxusními vonnými tyčinkami od Neness!

Hlava
mandle, káva, bergamot

Srdce
jasmín, tuberóza

Základ
fazole tonka, kakao

Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Nejezte, nanášejte na pokožku a nezapalujte. Nelijte, rozlité oleje mohou odbarvit podklad.

Objem: 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Parfémy Neness jsou vůně pro ženy a muže inspirované nejoblíbenějšími značkovými parfémy po celém světě. Mini parfémy které najdete v nabídce, milují všichni pro svou malou velikost a pro intenzivní vůni, která je nerozeznatelná od originálního parfému. Velikost parfému je ideální na cestu, dovolenou, do kabelky, zkrátka všude tam, kde potřebujete podtrhnout svou osobnost a nebo se jen potřebujete po pár hodinách opět "ovonět".